راهنمای خرید بهترین هدیه روز زن و مادر

راهنمای خرید بهترین هدیه روز زن و مادر

زن های ایرانی از زمان های دور تاکنون از مقام و ارزمشندی خاصی نزد مرد ایرانی برخوردار بوده اند، برای همین خرید هدیه روز زن برای مردان ایرانی از اهمیت بالایی برخودار است.
هدیه روز زن در ایران معمولا شامل کادو برای مادر، هدیه روز زن برای همسر، هدیه روز زن برای کارمندان، هدیه روز زن سازمانی، هدیه روز زن برای نامزد و هدیه روز زن برای تازه عروس می شود.
در ادامه راهنمایی هایی را برای خرید بهترین هدیه روز زن و مادر و… برای شما گفته می شود تا بتوانید بهترین هدیه روز زن را برای عزیران خود تهیه کنید و با خرید کادو روز زن زیبا و مناسب، لحظات خوشایندی را برای خود و عزیزانتان رقم بزنید.

 

 

روز زن ایران

هدیه روز زن ایرانی

 

مادر و زن نزد ایرانی از مقام بالایی برخودار است. برای همین در تقویم ایران روز تولد حضرت فاطمه زهرا به عنوان روز زن ایرانی نامیده شده است که به روز مادر و روز زن هم معروف است.
البته بزرگذاشت زن ایرانی از زمان های قدیم و ایران باستان هم وجود داشته است.
طبق اسنادی که در دست است در ایران باستان روز پنجم اسفند که به روز اسفندگان یا سپندارمزگان معروف بود روز زن ایرانی بوده است.
در آن زمان اعتقاد بر این بود ک از آن جایی که هم زمین و هم زن نماد باروری و زایش بودند و زندگی را از زمین و زن می دانستند که جریان داشته است برای همین جشن سپندارمزدگان را برای گرامیداشت مقام زنان بر گذار می کردند.
واژه ی سپندارمزد لقب ملی زمین به معنی گسترانده، مقدس و فروتن است.
در آن زمان اعتقاد بر آن بوده است که زمین نماد باوری است و با فروتنی و تواضعی که دارد زندگی را به همه هدیه می دهد. در فرهنگ ایران باستان اسفندگان را به عنوان نمادی برای تمایلات مادری و باروری در نظر داشتند.
در روز 5 اسفند مردان ایرانی برای زنان خود هدیه می خریدند وبه این ترتیب از آنان قدردانی می کردند و سپس به جشن وشادمانی می پرداختند.
در جشن روز زن ایرانی معولا سفره ای را پهن می کردند و بر روی سفره جامی شامل شیر وتخم مرغ قرار داده می شد و در چهار گوشه ی سفره انار، سیب، شاخه های گل، شیرینی، شربت، برگ آویشن خشک شده به همراه دانه های سنجد و بادام قرار میدادند.
سپس در ادامه آتشی درست می کردند و مواد خوشبو از جمله کندر را بر روی آتش می ریختند.
زنان ایرانی در این روز به صورت کامل استراحت می کردند و مردان ایرانی کاملا در خدمت زنان ایرانی بوده اند.
در قسمت های بعد شما را با انواع هدایای روز زن آشنا می کنیم.

 

کادو برای مادر

 

کادو برای مادر

 

شاید بتوان گفت بیشترین نقش را در موفقیت و زندگی هر فرد مادران ایفا می کنند. برای همین خرید هدیه روز مادر از اهمیت بالایی برخور داست.
مادران فرشته های آسمانی روی زمین هستند، برای همین خرید بهترین هدیه روز مادر کمترین کاری است که می توان برای این فرشته ها انجام داد.
از مهم ترین هدایایی که می توان برای روز زن ومادر خرید می توان به موارد زیر اشاره کرد:
صنایع دستی
عطرو ادکلن
پارچه
کیف
کفش
گوشی موبایل
تابلو
لباس مجلسی
لوازم برقی همانند انواع غذاساز
کتاب
کارت هدیه
گل
ساعت
شال و روسری
عینک آفتابی
محصولات زیبایی پوست
اوازم مراقبت از مو
لپ تاپ

مواردی که خدمت شما گفته شد از مهم ترین وسایلی هستند که می توانید با استفاده از آن هدیه ای ارزشمند به عنوان هدیه روز مادر خریدار کنید.
در بین موارد گفته شده خرید هدیه صنایع دستی به عنوان روز مادر از اهمیت و ارزش قابل توجهی برخودار هستند.
صنایع دستی یکی از با ارزش ترین چیزهایی است که توسط هنرمندان توسط دست تولید می شود و دارای جذابیت ها و چشم نوازی های منحصر به فرد خود است.
امروز انواع صنایع شکیل و چشم نواز توسط هنرمدان ساخته می شوند که می توانید از آن ها به عنوان کادو برای مادر استفاده کنید.
از معروف ترین صنایع دستی ایران می توان به موارد زیر اشاره نمود:
فیروزه کوبی، میناکاری، خاتم کاری، قلم زنی، رومیزی های سنتی، فرش و قالیچه، محصولات چرمی، محصولات مسی، سرمه دان و… .

هدیه روز مادر صنایع دستی

 

خرید انواع صنایع دستی روز مادر

 

هدیه روز زن برای همسر

شاید بتوان گفت بعد از مادر یکی از مهم ترین افراد زندگی هر مردی، زن ها هستند.
از آن جا که زن ها حامی مردها در همه روزهای سخت و شیرین زندگی هستند برای همین خرید بهترین هدیه روز زن برای همسر از اهمیت بالایی برخودار است.
یکی از خوبی های هدیه روز زن این است که با توجه به این که سلایق همسر خود را می دانید راحت تر می توانید با توجه به نیاز ها و سلایق همسر خود هدیه روز زن را انجام دهید.
علاوه بر این هدیه دادن به همسر حس و علاقه ی قلبی که نسبت به همسر خود دارید را اثبات می کند.
یکی از موادری که زن ها علاوه بر کلام همسر خود دوست دارند دریافت کننند هدیه است و هدیه روز زن یکی از مواردی است که زن ها در آن روز به میزان عشق همسر خود پی می برند و این همان روزی است که مردها می توانند احساسات خود را با خرید هدیه بروز دهند.

یکی از بهترین هدیه ها برای روز زن خرید صنایع دستی مسی است که در آشپزخانه ها و پذیرایی ها کاربرد دارند و با این کار می توانید هدیه ای ارزشمند را برای همسر خود خریداری کنید.
از جمله محصولات مسی آشپرخانه و پذیرایی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
قابلمه، ماهیتابه، شیرینی خوری، سینی، ست چای خوری، دیزی پز، بشقاب، پارچ، جام، کتری و قوری، لیوان، میوه خوری و… .

هدیه روز زن و مادر

 

خرید محصولات مسی پذیرایی برای روز زن

 

 

هدیه روز زن و مادر

 

خرید محصولات مسی آشپزخانه برای روز زن

جعبه هدیه های خاتم کاری شکیل و زیبا هم یکی از موارد فوق العاده زیبا و چشم نواز برای هدیه دادن است.
امروزه انواع جعبه هدایا شامل جعبه جواهرات خاتم کاری،جعبه سکه خاتم کاری و… وجود دارند که قابل استفاده برای هدیه روز زن هستند و می توانید جواهرات تهیه شده اعم دستبند، سکه و… را درون آن ها قرار دهید و به همسرتان به عنوان هدیه شکیل روز زن بدهید.

 

بهترین هدیه روز زن

 

خرید انواع جعبه های هدیه خاتم کاری روز زن

 

خرید هر یک از موارد فوق می تواند بهترین هدیه روز زن و مادر باشد.

 

هدیه روز زن برای تازه عروس

برای زوجهایی که تازه ازدواج کردند شاید هدیه روز زن برای تازه عروس از حساسیت بیشتری برخوردار باشد زیرا این هدایا می تواند تاثیر زیادی در ذهنیت تازه عروس از داماد داشته باشد و سال ها در ذهن بماند.
برای همین برای خرید هدیه روز زن برای تازه عروس حساسیت بیشتری به خرج بدهید و باید بتونید بهترین هدیه متناسب با ویژگی های شخصیت همسرتان بخرید.
خرید ست های هدیه می تواند یکی از گزینه های جذاب برای همسر باشد مخصوصا اگر این ست صنایع دستی باشد که تا سال های سال برای همسر شما ماندگار باشد و در ذهنش تثبیت شود.
از ست های هدیه جذاب که میتوانید به عنوان کادو روز زن برای تازه عروس تهیه کنید می توان به ست گلدان و بشقاب میناکاری اشاره نمود.

هدیه روز زن برای تازه عروس

خرید انواع ست گلدان و بشقاب میناکاری

 

 

امروزه انواع گلدان و بشقاب های زیبای میناکاری شده وجود دارند که درون جعبه های شکیل وزیبا قرار داده شده اند و می توانید به عنوان بهترین هدیه روز زن به تازه عروس هدیه بدهید و حس لذت بخشی را برای او فراهم کنید.
گلاب پاش عروس یکی از مواردی است که در سال های اخیر به عنوان هدیه تازه عروس مد شده است و می توانید با خرید گلاب پاش زیبا، هدیه ای ماندگار را به عنوان هدیه روز زن به تازه عروس هدیه بدهید.

 

 

 

گلاب پاش تاز عروس


خرید انواع گلاب پاش

 

 

هدیه روز زن برای نامزد

هدیه روز زن فقط برای کسانی که ازدواج رسمی کرده اند نیست، بلکه در دوران نامزدی و قبل این که دختر و پسر ازدواج رسمی کنند هم داده می شود.
یکی از راه هایی که در دوران نامزدی می توانید حس علاقه و دوست داشتن را به همسر آینده ی خود نشان بدهید خرید هدیه ای ارزشمند و ماندگار متناسب با روحیات و شخصیت همسر خود باشد.
شاید بتوان گفت یکی از گزینه های مناسب در این زمان می تواند خرید انواع زیور آلات شامل گردنبند، نیم ست، دستبند، انگشتر و… باشد که می تواند عشق و علاقه ی شما را همسر آینده ی خود نشان دهید.

 

هدیه روز زن برای نامزد

 

خرید انواع زیور آلات

خرید هدیه ارزشمند برای نامزدتان به همراه علاقه و احترامی که برای او قائل هستید باعث می شود بتوانید روزهای خوبی را در آینده و در زمان زندگی مشترک داشته باشیدو از یک زندگی عاشقانه پر از مهر ومحبت در کنار هم لذت ببرید.

 

هدیه روز زن برای کارمندان

یکی از موارد که نشان دهنده ی اهمیت یک مدیران به کارمندان است توجه به روزهایی نظیر روز زن و خرید هدایای مناسب برای این روز است.
شاید خرید هدیه روز زن برای کارمندان به راحتی خرید هدیه برای زن نباشد. زیرا باید سلایق همه کارمندان رو در نظر گرفت و هم این که هر هدیه ای را نمی توان به عنوان هدیه روز زن برای کارمند در نظر گرفت.
بهتر است هدیه روز زن به کارمندان رسمی تر و در عین حال زیبا وشکیل باشد.
از صنایع دستی که می توانید به عنوان هدیه روز زن برای کارمندان خود در نظر بگیرید به موارد زیر می توان اشاره نمود:
انواع تندیس های میناکاری، ست گلدان و بشقاب، قلمدان، خودکار، دیوان حافظ، بشقاب، ست قلمدان و خودکار، گلدان، ست گلدان و شکلات خوری

 

هدیه روز زن برای کارمندان

 

خرید انواع هدیه روز زن برای کارمندان

 

هدیه روز زن سازمانی

انتخاب هدیه صنایع دستی به عنوان روز زن برای سازمان ها علاوه بر ارزش بالایی که دارد، به رشد کالا و حفظ صنایع دستی اصیل ایرانی کمک می کند و باعث اشتغال افراد بیشتری در این زمینه هم خواهد شد.

ارتباط با ما در واتس اپ
مکالمه را شروع کنید
برای ارتباط با ما در واتس اپ بر روی پشتیبان مشتریان در قسمت پایین کلیک کنید
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.